Aktualności
  • Witamy!
    Witamy! Witamy na nowej stronie Tax Partner. Wierzymy, że jej nowa odsłona pozwoli nam zaprezentować się Państwu z jak najlepszej strony. W szczególności zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera w którym poruszamy interesujące zagadnienia podatkowe- wystarczy wpisać swój adres e-mail . Dobierając tematy newslettera kierujemy się chęcią przedstawienia zagadnień, które mogą być interesujące dla jak najszerszego grona odbiorców. Wszystkie archiwalne materiały są dostępne w zakładce "Publikacje i alerty". Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub wypełniając krótki formularz kontaktowy z opisem interesujących Państwa zagadnień. Odpowiemy na Państwa wiadomość i z przyjemnością przygotujemy ofertę na świadczenie usług oraz spotkamy się w dogodnym dla Państwa terminie.
  • IOS S.A.
    IOS S.A. Pod nazwą IOS S.A. powstała nowa spółka, która od początku września 2011 zrzesza pod swoim dachem wszystkie spółki Grupy Partner tj. FK Partner, Payroll Partner, Tax Partner, Recruitment Partner, Akademia Biznesu oraz IT Partner. Idea łączenia się pod parasolową marką IOS S.A. zrodziła się z myślą o zunifikowaniu naszych spółek. Do nowych usług dołączają rekrutacja i selekcja pracowników, którą już teraz zajmuje się Recruitment Partner - projekt pod szyldem spółki Payroll Partner - poszerzając w ten sposób pakiet usług z obszarów HR, do tej pory oferowanych przez naszą spółkę.
  • Ważne terminy
    Ważne terminy Ważne terminy: - 29 lutego - termin na sporządzenie i przesłanie przez pracodawców informacji PIT-11, PIT-8C stanowiących podstawę do sporządzenia zeznania podatkowego - 29 lutego - termin na rozliczenie podatnika przez pracodawcę - PIT-40 - 29 lutego - termin na sporządzenie i przesłanie Informacji o wysokości przychodu (dochodu) uzyskanego przez osoby fizyczne niemające w Polsce miejsca zamieszkania - IFT-1/IFT-1
KONTAKT

TAX Partner


Al. Niepodległości 124/19,
02-577 Warszawa
Tel: (+48) 22 407 74 57
Fax: (+48) 22 407 74 52
E-mail: biuro@tax-partner.pl

O NAS

TAX Partner jest młodą, niezależną spółką doradztwa podatkowego. Głównym celem działania a zarazem misją spółki jest świadczenie kompleksowych usług doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie, będących odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Nasze usługi obejmujące, między innymi, planowanie podatkowe, ocenę i kwantyfikację ryzyk podatkowych w odniesieniu do realizowanych transakcji gospodarczych, optymalizację podatkową, pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, świadczymy poprzez realizację przeglądów podatkowych, przygotowywanie opinii podatkowych, pomoc w uzyskaniu wiążącej interpretacji prawa podatkowego oraz udzielanie porad w zakresie bieżących problemów podatkowych naszych klientów.

Doradzamy również w zakresie planowanych i przeprowadzanych przekształceń oraz w procesie likwidacji podmiotów gospodarczych.

Celem świadczenia kompleksowych usług doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie współpracujemy z ekspertami w danej dziedzinie prawa podatkowego jak również z kancelariami prawnymi i biegłymi rewidentami.

MARKI NALEŻĄCE DO IOS S.A.
Kliknij na logotyp aby przejść na www wybranej spółki
Integrated Outsourcing Solutions S.A.Wszystkie Prawa Zastrzeżone.            Realizacja: Laboratorium Artystyczne Oprogramowanie: Black Wolf CMS Black Wolf CMS